Przebrania erotyczne – seksowny strój policjantki

Rutyna w łóżku potrafi ostudzić nawet najgorętsze pragnienia, co spowoduje spadek zainteresowania partnerów wspólnymi igraszkami. Warto więc od czasu do czasu zaszaleć i nieco urozmaicić swoje erotyczne zabawy. Jednym z najpopularniejszych i najprostszych sposobów, są pobudzające wyobraźnię przebieranki. Wśród bestsellerów obok strojów pielęgniarki i seksownej uczennicy znajduje się kostium wyuzdanej policjantki, który z pewnością rozbudzi waszą wyobraźnię.

Sprawdź

Strój policjantki – Pani Oficer

Seksowny czarny strój Pani Oficer z czerwonymi i złotymi akcentami bez trudu rozpali ogień podniecenia u obojga partnerów. Doskonale przylega do ciała, podkreślając wszystkie krągłości. Z przodu znajduje się nie tylko bardzo duży dekolt, dzięki któremu piersi są wyeksponowane do granic możliwości, natomiast zaraz pod nim znajduje się niewielki fragment materiału z oznaczeniem “jednostki”, pod którym mamy dalszą część odsłoniętego dekoltu, który kończy się w okolicach środka brzucha. Do kompletu dołączona jest oczywiście czapka, która perfekcyjnie dopełnia cały kostium.

Seksowny strój policjantki – Pani Kapitan

Kostium Pani Kapitan policji z przodu odsłania nieco mniej niż strój Pani Oficer, jednak z tyłu posiada bardzo efektowne wiązanie na całej długości. Podobnie jak wyżej wymieniony model, ten również bardzo dobrze przylega do ciała i świetnie podkreśla wszystkie krągłości, co z pewnością rozpali wyobraźnię każdego mężczyzny. Strój utrzymany jest w odcieniach niebieskiego, granatu oraz złota. Do zestawu dołączona jest oczywiście odpowiednio dopasowana do wszystkiego czapka, która nie tylko świetnie dopełnia cały strój, ale jednocześnie pobudza wyobraźnię partnera.

Przebranie policjantki – sklep internetowy

Uzyskanie pożądanego efektu za pomocą odpowiedniego stroju nie jest trudne, jednak warto zadbać o to, aby był on możliwie najwyższej jakości. Chcąc mieć pewność, że zakupiony kostium jest naprawdę wysokiej jakości i wykonany z bardzo dobrych materiałów, należy zamówić go ze sprawdzonego i rzetelnego źródła. Jednym z takich sklepów jest magicznabielizna.pl, gdzie oprócz różnego rodzaju kostiumów erotycznych można znaleźć wiele różnych innych gadżetów i akcesoriów, dzięki którym znacznie łatwiej będzie urozmaicić swoje życie erotyczne.

magicznabielizna.pl