Przebrania erotyczne – strój króliczka

Czasem nawet przy najmocniejszych staraniach, do sypialni może zakraść się rutyna. Kiedy to nastąpi, trzeba koniecznie zawalczyć o ponowne rozpalenie pożądania i namiętności - w końcu seks jest dla wielu osób wbrew pozorom bardzo istotną kwestią w związku, a więc nie można pozwolić na to, aby ten temat był zaniedbany. Pomóc w tym mogą różne urozmaicenia, wśród których najbardziej sprawdzonym i najłatwiejszym są tzw. przebieranki. Wśród popularnych propozycji znajduje się m.in. seksowny kostium króliczka, który z pewnością rozbudzi wyobraźnię niejednego mężczyzny.

Sprawdź
obrazek prezentujacy

Seksowny króliczek – Bunny Girl Livco Corsetti kostium króliczka

Ten wyjątkowy zestaw zawiera wszystkie podstawowe elementy, które możesz uzupełnić o w zasadzie dowolną kreację, aby stworzyć pełen strój seksownego króliczka. W komplecie znajdują się piękne królicze uszka na opasce, opaska na szyję z kokardą oraz opaski na rękę. W najprostszym wariancie wystarczy ubrać do tego seksowną koronkową bieliznę lub nawet zaszaleć i nie ubierać nic poza elementami stroju, a na nagie ciało zarzucić jedynie seksowny szlafroczek. Dobrym pomysłem będzie również uzupełnienie stroju króliczka np. o bodystocking lub nasutniki i pończochy/zakolanówki.

Maska króliczka – seksowne uzupełnienie kostiumu erotycznego

Maska króliczka, podobnie jak wyżej opisany komplet stanowi doskonałe uzupełnienie większego kostiumu erotycznego. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, prezentuje się wręcz obłędnie. Z łatwością można dopasować ją do wielu różnych strojów, np. do złożonego kompletu z gorsetem, koronkowymi stringami i pończochami i butami na obcasie. Można również postawić na absolutny minimalizm i wykorzystać zaledwie majtki i eleganckie nasutniki - najlepiej w kolorze zbliżonym do koloru maski w celu uzyskania spójności wizualnej.

Kostium erotyczny króliczka – sklep internetowy

Kostium króliczka stanowi bardzo proste, szybkie, tanie i łatwo dostępne rozwiązanie, które umożliwi rozbudzenie przygaszonego pożądania u partnerów. Jego użycie może stanowić zaledwie niewielką część dłuższej gry wstępnej i erotycznych igraszek, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by był on również główną atrakcją. Chcąc mieć pewność, że zamówiony strój seksownego króliczka lub jego element będą naprawdę wysokiej jakości i będą wyróżniać się trwałością i świetnym dopracowaniem szczegółów, warto kupić go w renomowanej i sprawdzonej firmie, która zajmuje się sprzedażą tego typu gadżetów, takiej jak magicznabielizna.pl